فصلنامه اوج بازار

«اوج بازار» اولین مجله تخصصی  کسب و کار در غرب استان مازندران می باشد که از سال ۱۳۹۸ مجوز رسمی خود را از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ نمود. هدف ما دستیابی به جایگاه کاربردی ترین مجله تخصصی کسب و کار به زبان فارسی است تا هر ایرانی با آموزش های با کیفیت صف های طولانی از مشتریان داشته باشد.

مدیر مسئول

محمدرضا پاشا زانوسی در سال ١٣٧۵ وارد دانشگاه علامه طباطبایی تهران شد . تحصیل در رشته مدیریت بازاریابی ،نزد اساتید بنام ایران ، مسیری جدیدی در زندگی او ایجاد کرد. حضور در بازار ایران در کنار تحصیل، که تلفیقی از علم و عمل بود منجر شد تا به نتایج ارزشمندی در زمینه بازاریابی و فروش برسد.

سپس در بزرگترین شرکت روشنایی ایران(لامپ پارس شهاب) از ویزیتوری تا مشاور مدیریت در امور بازاریابی مشغول به فعالیت شد و  به همراه تیم اش توانست تمامی رکوردهای فروش در این صنعت را بزند.  بعد از دریافت مدرک کارشناسی ارشد بازاریابی از دانشگاه علوم و تحقیقات و تجربه حضور موفق در بازار تهران ، در سال ١٣٨٧ در مسیر کارآفرینی  گام نهاد .

Our mission

نگارش کتاب «بازار در دستان شماست»، ایجاد فروشگاه روشنایی زانوس نور (با سه شعبه در استان مازندران)، شرکت بازارسازان آینده نگر پاشا(مرکز مشاوره کارآفرینی با مجوز اداره کار و با بیش از ۶۴٠ مشاوره به کسب و کارها، پنج سمینار و بیش از صدها کارگاه های عملی در زمینه کسب و کار)، مجله اوج بازار، شرکت گردشگری زانوس(در بیش از ٢٠ هزار متر زمین در روستاهای کجور)، اکنون تجربه ۱۶ سال تدریس وهمچنین  کار و مشاوره  در بازار ایران را  در اختیار کسب و کارهایی قرار می دهد که می خواهند آینده را از آن خود کنند.

سردبیر

لیلا خزایی نژاد در سال ١٣٧۵در رشته کتابداری و اطلاع رسانی وارد دانشگاه علامه طباطبایی تهران شد. از سال ١٣٧٨ در دفتر امور زنان نهاد ریاست جمهوری در قسمت کتابخانه تخصصی زنان که تنها کتابخانه تخصصی زنان در کشور بوده مشغول به فعالیت  بوده  است. از سال ١٣٨٧ با دنیای بازار آشنا گردید و به عنوان یکی از شرکاء  ومدیر مالی فروشگاه زانوس نور فعالیت خود را آغازکرد.  از سال ١٣٩۶ تا به امروز در دفتر بازاریابی پاشا به عنوان رئیس هیات مدیره فعالیت دارد. ایشان  در حال حاضر در رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی در موسسه عالی آموزش طبرستان در مقطع کارشناسی ارشد مشغول تحصیل هستند.

Our team